Jesteśmy obecni na rynku usług telekomunikacyjnych i informatycznych od 2009r. Działalność powstała z pasji do technologii i chęci rozwoju osobistego w tych obszarach. Współpracujemy z dostawcami usług telekomunikacyjnych, telewizjami kablowymi a także firmami o profilu informatycznym i produkcyjnym gdzie wykonujemy okablowanie strukturalne sieci IT i monitoringu wizyjnego, budujemy całe rozwiązania z zakresu sieci komputerowych oraz środowisk opartych na systemach MS Windows. Posiadamy certyfikaty IT, Zarządzania Projektami (Cisco, Microsoft, PRINCE2) oraz Certyfikat Instalatora inteligentnych domów.

        W 2017r. odpowiadając na potrzeby rynku do naszej oferty włączyliśmy obszar inteligentnej automatyki domowej i przemysłowej który z powodzeniem rozwijamy o kolejne produkty różnych producentów. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców oraz dostosowywana w zależności od potrzeb Klienta. Dzieki elastycznemu podejściu jesteśmy w stanie zaspokoić szereg wymagań naszych Klientów. Doradzamy oraz wykonujemy instalacje zarówno dla Klienta indywidualnego gdzie dostosowujemy zakres prac do potrzeb i możliwości obu stron jak i Klienta biznesowego gdzie ofertę poprzedza etap analizy wymagań biznesowych i technologicznych.

     Do każdego zapytania, zlecenia podchodzimy tak samo profesjonalnie, nasz Zespół specjalistów komunikuje się w sposób jasny i klarowny aby zrozumieć Państwa potrzeby oraz jak najlepiej dopasować i zaproponować rozwiązanie które spełni oczekiwania w zakresie jakości oraz funkcjonalności jak i poniesionych kosztów.

Zespół HiBA Instalator

© 2019 by HiBA Instalator

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now